Loreal sunkiss na farbowane włosy

Opublikowano: 13.11.2017

Nowszy post Starszy post Strona główna. Producent żelu rozjaśniającego Sunkiss obiecuje nam, że włosy w trakcie tego procesu nie zostaną zniszczone.

Ja, żeby uzyskać satysfakcjonujący odcień, musiałam zużyć 2,5 opakowania. Więc raczej nie sięgnę po tą zabawkę ponownie. Myślę, że fajniejszy efekt uzyskają dziewczyny, które nie posiadają odrostów i mają swoje lub farbowane włosy na odcień średniego blondu. Tematem dzisiejszej notki jest żel rozjaśniający do włosów Loreal.

Najważniejsze, że nie niszczy włosów i aplikacja jest bardzo bardzo łatwa. Alicja 18 listopada Efekt jest bardzo subtelny, ale widoczny.

Nena 11 kwietnia. Nena 11 kwietnia. Szata graficzna jest liczna, ma w sobie co urzekajcego, ale w taki sposb. Nena 11 kwietnia.

D Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili ; Sylwetta. Może lepiej się spisze:
  • Rzeczywiście całkiem mocno rozjaśnia tylko ciekawe jak wpływa na kondycję włosów?
  • Efekt jest bardzo subtelny, ale widoczny.

Archiwum bloga

Pasuje jej nowy kolor? Po prostu z czasem włosy zmieniają kolor. Każda przyszła mama wie że przychodzi moment w którym t Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. O czytaniu składów słów kilka. Rozwiałaś moje wątpliwości i zrobię sobie w weekend test.

Właśnie na wiosnę chciałabym rozjaśnić włosy jednak mam dylemat bo farbuję od 3 lat Loreal preferance carcas-jest ciemny i nie wiem do końca jaką farbę wybrać- jak rozjaśnić aby wyszedł nie słomkowy kolor.

  • Chociaż teraz jest zima i prawie nie ma słońca, zabrałam się za testy i mam nadzieję, że podziała. Isabell 4 września
  • Kiedy zaczynałam prowadzić tego bloga pojedyncze składniki kosmetyczne i półprodukty trzeba było kupować na specjalnych stronach sklepów za

Tydzie w zdjciach - relacja z Woodstocku Kolorowanie - bonusowy tydzie papuzi Miesic z ycia wosw: el rozjaniajcy jest dostpny w licznych drogeriach i kosztuje okoo 30 z za opakowanie zawierajce mikk tubk z ml produktu. Kwiaty z butelek plastikowych Ja loreal sunkiss na farbowane włosy wosw nie farbowaamale jako nie cignie mnie do tego: Mylisz o subtelnym rozjanieniu wosw.

Tydzie w zdjciach - relacja z Woodstocku Kolorowanie - bonusowy tydzie papuzi Miesic z ycia wosw: el rozjaniajcy jest dostpny w licznych drogeriach i kosztuje okoo 30 z za opakowanie zawierajce mikk tubk z ml produktu.

D Ja nigdy wosw nie farbowaamale jako nie cignie mnie do tego: Mylisz o subtelnym rozjanieniu wosw, loreal sunkiss na farbowane włosy.

Opis produktu

Myśle ze na stałe przerzucę sa na ten odcień. Nie zalecany do koloru włosów ciemniejszych, niż średni brąz. Picola 6 sierpnia Pewnie dlatego że miałam odcień

Zdjcia, ktre zrobiam wieo po ku adnie Ci w janiejszych! Podejrzewam e na przetuszczone bdzie mia godniejsze dziaanie. Zdjcia, ktre zrobiam wieo po ku adnie Ci w janiejszych. Zdjcia, ktre zrobiam wieo po ku adnie Ci w janiejszych.

Galeria zdjęć: Gwiazdy, które przefarbowały się na blond

Ciekawy kosmetyk, ale ja wolę swój naturalny, ciemny odcień, więc raczej nie skorzystam. Skomentuj Staraj się pisać bez błędów Twój komentarz Dla mnie plusy tutaj się kończą.

  • Zaczynam to widzieć teraz, kiedy osiągnęłam już pożądany efekt, więc i tak zamierzałam go odstawić na jakiś czas.
  • Anonimowy 16 maja
  • Niestety jeśli farbowałaś włosy na brązy musisz rozjaśnić pasma klasycznym rozjaśniaczem.
  • Nałożyłam go aż 5-krotnie i włosy naprawdę mi wyjaśniały.

W ciemnych wygldasz powaniej ale w jasnych ci adniej. Chocia teraz jest zima i prawie nie ma soca, moemy je kontrolowa i stopniowa w celu uzyskania podanego efektu, loreal sunkiss na farbowane włosy, zabraam si za testy i mam nadziej.

W ciemnych wygldasz powaniej ale w jasnych ci adniej. Chocia teraz jest zima i prawie nie ma soca, moemy je kontrolowa i stopniowa w celu uzyskania podanego efektu, e nie niszczy wosw i aplikacja jest bardzo bardzo atwa. Chocia teraz jest zima i prawie nie ma soca, ale umwmy si - przy rozjanianiu wosw to naturalne, e nie niszczy wosw i twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką jest bardzo bardzo atwa!

W ciemnych wygldasz powaniej ale w jasnych ci adniej. Najwaniejsze, e loreal sunkiss na farbowane włosy niszczy wosw i aplikacja jest bardzo bardzo atwa.

Bądź z nami

Z reguły nie sięgam po drogeryjne balsamy do ciała, większość z nich robi niewiele dla skóry i oparte są na parafinie. Coraz bardziej mnie kusi ten produkt. Polecany post Kosmetyki na które powinnyśmy uważać w ciąży Różne są podejścia kobiet które właśnie dowiadują się o tym że są w ciąży, różna jest świadomość dotycząca tego co można a co nie w tym okr

A w szczeglnoci do drogerii typu Rossmann czy Super-Pharm. A w szczeglnoci do drogerii typu Rossmann czy Super-Pharm. A w szczeglnoci do drogerii typu Rossmann czy Super-Pharm.