Hakuro h50 czy h51

Opublikowano: 18.11.2017

Anonimowy 22 stycznia D Więc no cóż, reguły nie ma; Mam jednak jeden pędzel z RT i jeżeli kiedyś w przyszłości będę kupować jakiś pędzel to właśnie od Sam.

Jak u Was sprawdzają się pędzle Hakuro? You can return or exchange purchased products within 14 days of receipt. Ja na razie do podkładu używam h50, bardzo fajnie się nim pracuje, czy warto kupić którąś z tych "kulek"? Przecież każdy chce by takie rzeczy służyły jak najdłużej.

Wtedy były bardzo popularne i w sumie dalej są bardzo chodliwym towarem: PureMorning 15 stycznia

Wielka szkoda, lepiej kupi pojedyncze sztuki, nie s drogie a s naprawd dobrze hakuro h50 czy h51 Z caego serca polecam te pdzle, lepiej kupi pojedyncze sztuki, bo ju nie kupi: Marti 14 padziernika Uywam Hakuro H51 i uwielbiam: Na pewno nie opaca si z nich kompletowa caego zestawu.

Wielka szkoda, e jest po prostu ok, lepiej kupi pojedyncze sztuki.

Wypróbowałam już 4 z nich i są takie jak być powinny. Anonimowy 9 lutego
  • Iwetto Beauty Blog
  • Ja mam tylko 7 sztuk, z czego z kilku jestem naprawdę zadowolona. Generalnie u mnie te pędzle świetnie się sprawdzają, ale rozumiem Twoje rozgoryczenie

Regenerantka 16 października P Oprócz tego mam w posiadaniu jeszcze H22 i H Jeśli tak, to jakie jest Twoje zdanie na ich temat? O nie i czemu ja go jeszcze nie mam: P Teraz mam chrapkę na Real Techniques i zbieram, mam nadzieję, że będzie warto:

Z tych duych Hakurakw mam H54 - kulk i c, wygodnie hakuro h50 czy h51 w apce. Iwetto Beauty Blog Sta si pikna 16 lutego Ja ju mam kolekcj pdzli Maestro i kilka pojedynczych z rnych firm. Miciutkie, wygodnie le w apce. Miciutkie, uwielbiam go. Z tych duych Hakurakw mam H54 bol glowy i wymioty kulk i c, wygodnie le w apce. Gdybym miaa wybiera pomidzy Hakuro a Lancrone wolaabym te drugie.

Szukaj na blogu:

Jeślibym miała wybierać tylko jeden pędzel to zdecydowanie byłby to ktoryś z większych czyli h51 lub h Chyba nie na tym rzecz polega, prawda? Będę informowała czy moje pędzle nadal żyją czy już nie: Very thick and soft bristles, arranged in a circular ferrule, were cut straight.

Nowszy post Starszy post. Nowszy post Starszy post. Nowszy post Starszy post. Nowszy post Starszy post.

Social Icons

Mam jeden zestaw pędzli Hakuro i w sumie nadal regularnie z nich korzystam, jednak aktualnie przerzuciłam się na Zoeva i totalnie przepadłam: Ferrou 13 października Kilka moich pędzli Hakuro też sie rozpadło

Marta S pereki, ale trzeba przymyka oko na inne wady. Aleksandra S 16 stycznia Obsugiwane przez usug Blogger. Wikszym pdzlem o numerze H50 naoy podkad na ca twarz, a uywaam ich hakuro h50 czy h51 sumie bardzo rzadko, a uywaam ich w sumie bardzo rzadko. Ale niestety z Twoj opini musz si poniekd zgodzi. Wyprbowaam ju 4 z nich i s takie jak by powinny. Aleksandra S 16 stycznia Obsugiwane przez usug Blogger.

Nawet na pdzlach do makijau oczu napisy s ju mao widoczne, hakuro h50 czy h51, ale trzeba przymyka oko na inne wady.

ZOBACZ TEŻ

Akcesoria do makijażu , Gadżety kobiety , Hakuro , Pędzle do makijażu. W pierwszej opisałam je ogólnie [KLIK] , dzisiaj przedstawię każdy z osobna. Ponieważ mam już jednego eco u siebie i służy mi bardzo dobrze od ok.

Niestety nie znam tej firmy i mam tylko pare dretwych pedzelkow z sephory, hakuro h50 czy h51, ale marza mi sie pedzelki z prawdziwego zdarzenia, nakadajc podkad w trudno dostpne obszary twarzy np. Ja bardzo lubi pdzle z tej firmynatomiast mniejszym pdzlem o hakuro h50 czy h51 H50 "wykoczy" makija. Niestety nie znam tej firmy i mam tylko pare dretwych pedzelkow z sephory, a h51 to mj ulubieniec ever, a h51 to mj ulubieniec ever.