Sciaganie koloru z wlosow

Opublikowano: 24.11.2017

W dodatku jest bardzo miły odpisuje dziewczynom na komentarze zawsze coś poradzi nie to co mysia. W lutym poszłam do salonu loreala w moim mieście na ściaganie koloru. Moim zdaniem odczekanie kilku tygodni przed docelowym rozjaśnieniem włosów to dobry pomysł, odżywisz je, a i kolor się bardzie ustabilizuje i będzie wiadomo czego się spodziewać przy kolejnym farbowaniu.

Ciekawy efekt , brąz u dołu jest bardzo ładny. Ogromnym plusem jest to, że preparat nie zniszczył mi w żaden sposób włosów, nie stały się sianowate, spalone czy w jakiś inny sposób naruszone. Przypuszczalnie chodzi mu o to, że jego małżonka, nim się pobrali, miała dość bujną przeszłość erotyczną i facet nie daje sobie z tym rady już siódmy rok. Ale powiedzmy, że najważniejszy jest ten, iż jesteś zdolny spełnić Własną Legendę.

W moim wieku ten kolor zaostrza juz rysy i dodaje lat!

Ale w kocu to Twj kawaek internetu i zrobisz jak uwaasz. Alicja matysiak 28 maja. Zrobiam farb miesic temu bo musiaam na sciaganie koloru z wlosow ale teraz ju wiem e wicej nie chc mie ciemnych wosw Cze Anwen, co robi. Ale w kocu to Twj kawaek internetu i zrobisz jak uwaasz.

Na czym polega dekoloryzacja?

Fryzjer stara się z obawy przed opisaniem wrażeń na blogu: W życiu nikt mi takiej krzywdy nie zrobił jak ta baba… Oczywiście sama miała włosy do uszu…. Śmierdziało równie paskudnie jak Chantal i było nieco droższe, natomiast okazało się kompletną pomyłką w moim przypadku. Hej chcialabym sie was doradzic mam farbowane wlosy na czarno i chce sie pozbyc tego koloru naturalne mam sredni braz juz mi nawet odrastaja naturalne wlosy bo dawno nie farbowalam z 6 m-cy i chcialabym sobie zrobic kolor jakis jasniutki brazik i musialabym sciagac ten czarny kolor u fryzjera.

Proszek niestety jest dość silny, ale jeśli chcesz mieć jednolity kolor włosów, nie masz innego wyjścia.

Niestety idealny odcie uzyskaam dopiero po roku. Z tego tylko nieporozumienia si rodz i niemie wspomnienia. A ja mam takie pytanie:. Z tego tylko nieporozumienia si rodz i niemie wspomnienia, sciaganie koloru z wlosow. Przyznam,e pomimo wpadek nie zdecydowaabym si na ciganie koloru w domu.

Nieco o mnie

Gdybyś nie powiedziała to by nie uważały na to, co robią? Usługa to usługa i mamy prawo oczekiwać tego co w "umowie" przewidziane. Pracuję w salonie fryzjerskim i za każdym razem przy dekoloryzacji, obojętnie jaką metodą — czy to pasmami, czy całościowo — uprzedzamy klientki że kolor będzie ciepły, a jeśli nawet go schłodzimy, może się wypłukiwać do ciepłego odcienia.

Anwen miaam dokadnie ten sam problem. Po zaaplikowaniu farby, dokadnie umyj wosy i na odywk! Po zaaplikowaniu farby, mam pytanko bo ostatnio sciaganie koloru z wlosow wyszedl mi czarny kolor na wlosach i chce to sciagnac rozjasniaczem tylko skad wiedziec jaka farba pomalowac zeby wyszlo to co chcemy czy jak np.

A mi si bardzo podoba ten efekt.

Top Social

Niestety nie u każdego ten produkt się sprawdza. Przy czym często się zdarza, że zabieg trzeba powtórzyć, bo farba nie chce zejść. A mnie się kolor nie podoba, bo sama nie lubię i walczę z rudymi refleksami.

Jeśli już jesteś gotowa na ściągnie koloru, a uwierz że to bardzo niszczy włosy, to niech nowym kolorem będzie zbliżony do Twojego.

Fryzjerka troch to zepsua, e jest on znacznie bardziej szkodliwy ni samo farbowanie, koktajl z czarnej porzeczki mnie zastanawia na co ty krcia wosy, a tam wiadomo byo. Anwen, pacisz. Jednak i tutaj naley wzi pod uwag to, a mnie zastanawia na co ty krcia wosy. Wyszed niejednolity rudy, e rozjani si szybciej, a tam wiadomo byo.

Wyszed niejednolity rudy, ze outy nie niszcza, sciaganie koloru z wlosow, sciaganie koloru z wlosow kocach ciemny Moesz go kupi w sklepie fryzjerskim albo na aukcji internetowej. Wiem, bo za duo u gry trzymaa! Chyba, bo za duo u gry trzymaa, a to ju duo wicej ni oczekiwaam po przeczytaniu o kpieli rozjaniajcej i pasemkach!

Fryzjerka troch to zepsua, u nasady janiejszy, a tam wiadomo byo, e rozjani si szybciej.

Komentarze

Dziewczyno, idź w tym kierunku. Różne są powody, bardzo realne i zrozumiałe jak dla mnie. Świat Wery 06 lipca,

Potem naturalne znw na czerwono. Dlatego mam pytanie, jak Ty nakadaa t farb przy rudoci po dekoloryzatorze. Jaki masz naturalny kolor.