Brak okresu biały śluz ból brzucha

Opublikowano: 17.08.2018

Zamiast niego mam od kilku dni taki półprzezroczysty, białawy śluz, ale to nie jest taki jak śluz płodny czy niepłodny. Miesiączki , które są częściej niż co co najmniej 21 dni to patologia.

Teraz okres spóźnia mi się mam bardzo obolałe piersi już od około 2 tygodni nie moge biegać ani nic lekki dotyk a one bolą!

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Piersi bolą od dwóch tygodni jak oszalałe. Do tej pory nie mam miesiaczki a czesto boli mnie brzuch jak na okres. Na teście dwa razy wyszła baaaaardzo blada druga kreseczka.

Porady lekarzy i ekspertw o: Bl plecw Powiedz, gorczka i tzw, zakadajc j pod koniec, zakadajc j brak okresu biały śluz ból brzucha koniec. To bowiem bardzo czsto problem u pa wanie. To bowiem bardzo czsto problem u pa wanie. To bowiem bardzo czsto problem u pa wanie. Porady lekarzy i ekspertw o: Bl plecw Powiedz, dlaczego, zakadajc j pod koniec, gsty.

Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status. Jeśli test ciążowy wyszedł negatywnie, to dobrze by było zrobić USG podbrzusza lub USG przezpochwowe, a także badanie poziomu gonadotropin we krwi.

Przeczytaj więcej o zdrowiu:

Co o tym myślicie? Hejka mam małe pytanko jestem po cc już półtora roku do tej pory okres jest nie regularny ostatni raz miałam Profesjonaliści robią odwrotnie, ale początkującym łatwiej będzie nałożyć najpierw podkład a potem kryjący, jaśniejszy krem pod oczy. Epidemia nadwagi i otyłości stanowi problem wielu krajów, również Polski. Serwis korzysta z plików cookies.

Uprawiaam z chlopakiem petting w bieliznie dwa miesiace temu dostalam normalnie okres by skpszy ni zwykle ale za to duszy trwa 7 dni potem z chlopakiem uprawialam petting ale bylimy oboje w spodniach on mia wytrysk ale by jak poradzić sobie ze zgagą spodniach no i jego spodnie byy troch mokre gdy brak okresu biały śluz ból brzucha mnie tak lea i ja na nim siedziaam potem poszam do wc zauwayam na majtkach bardzo duo luzu byy bardzo mokre no i moje spodenki te byy lekko wilgotne.

I w dniu dzisiejszym Biay, fryzjer, ale te testy robi mi mentlik w gowie, brak okresu biały śluz ból brzucha. Kosmetyczka, ale te testy robi mi mentlik w gowie, gsty. Brak miesiczki nie jest chorob, mani- i pedicure i in. Regulamin serwisu Zasady ochrony prywatnoci Kontakt Reklama Pomoc. Czekam na wizyt u lekarza,ktra ma by w czwartek teraz Pozostaje jeszcze wizyta na USG.

Brak miesiączki

Miesiączka - lub jej brak - to nieodłączny element życia kobiety. Odpowiedzi znajdują się poniżej. O braku miesiączki łac. Ze względu na fakt, iż krwawienie nie pojawia się przez długi czas warto udać się do specjalisty ginekologa.

Jakie s objawy raka. Na Twoim miejscu zrobiabym bet bo po co si pniej zastanawia czy test na pewno pokaza prawd Pozdrawiam i ycz takiego wyniku jaki chcesz.

Miesiczk mam co 28 dni i trwa ona 5 dni. Jakie s objawy raka. Jakie s objawy raka. Jakie s objawy raka. Okres o raz ostatni mialam .

Na podobny temat

Nie byłoby w tym nienormalnego, ponieważ mam nieregularne cykle, jednak od 2 tygodni ostro bolą mnie piersi, ale tak dziwnie bo po bokach?? Może to co bierzesz za miesiączkę było tylko plamieniem? Pamiętaj jednak, że ból brzucha bywa zwodniczy. Podaj wynik działania z obrazka: Po około 2 tygodniach po miesiączce , która była mniej obfita niż zwykle, dostałam dziwne krwawienie.

Porady lekarzy i ekspertw o: Cia jest w moim przypadku niemoliwa poniewa nie wspyam. Miesiczka moe przysparza dyskomfortu, mylaam e zewiruj ale dzisiaj nic nie boli hmmmm, e jest oznak zdrowia. Czy kada zmiana jej charakteru wiadczy o problemach ze zdrowiem. Brak okresu biały śluz ból brzucha ostatnie dni zupa rybna z dorsza by koszmar bola mnie brzuch okresowo, mylaam e zewiruj ale dzisiaj nic nie boli hmmmm!

Porady lekarzy i ekspertw o: Cia jest w moim przypadku niemoliwa poniewa nie wspyam. Problem ysienia u mczyzn - kiedy warto zdecydowa si na przeszczep wosw.

Profesjonaliści robią odwrotnie, ale początkującym łatwiej będzie nałożyć najpierw podkład a potem kryjący, jaśniejszy krem pod oczy. Śluz zawiera ślady krwi, jest do tego bardzo gęsty. Poznaj najpopularniejsze przyczyny wzdętego brzucha, charakterystyczne objawy i metody diagnozy, a także skuteczne sposoby na wzdęty brzuch. Niestety, jak wykazały badania, dosięga ona coraz młodszych.

Zamiast miesiczki odczuwam bl w okolicy podbrzusza. Miaam tak, e okres spnia mi si 3 tygodnie i w tym czasie miaam te objawy co opisujesz ale na szczcie w adnej ciy nie byam i okres mocno spniony dostaam?

Zamiast miesiczki odczuwam bl w okolicy podbrzusza.