Sernik z gotowego sera

Opublikowano: 07.11.2017

Mam nadzieje ze bedzie chociaz smakowal. Anonimowy 23 grudnia

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt. PIękny przepis przepyszne ciasto- jadłam u koleżanki. Katarzyna 10 kwietnia Jedyne co się udało to rosa, która wyszła. Ostatecznie dałam 2x40, ciasto jest dość luźne i takie było nawet jak nakładałam piankę z białek.

Anonimowy 30 grudnia Myślę, że mi wyjdzie bo to moje urodziny.

Jedz kolorowo 4 maja Radz nie dodawa sernik z gotowego sera cukru do masa, powiedziaabym troch sodki i mao serowy.

Trzymany w piekarniku do ostygnicia opad minimalnie! Anonimowy 1 kwietnia Spodziewaam si ze bdzie sodki, powiedziaabym troch sodki i mao serowy, powiedziaabym troch sodki i mao serowy. Anonimowy 1 kwietnia Spodziewaam si ze bdzie sodki, ale sprbowa mas z twarokiem, a by.

Powtórek raczej nie będzie. Smaki Katriny 7 stycznia
  • Anonimowy 4 października
  • Jak widac sernik nieco opada, ale wierzch ma prosty i tylko lekko pękł: To był pierwszy sernik mojej produkcji.

Niestety nie wiem, gdyż nigdy nie próbowalam piec sernika na mleku sojowym. Stopień trudności Średnio trudny. Justyna - kilka wpisów powyżej Twojego autorka odpowiedziała: Jajka wymieszać ze śmietaną i wlać do gotującego się mleka.

Mam pytanie, czy moge go piec w tortownicy 24cm? W smaku dobry, bardzo puszysty i wilgotny.

  • Sernik pięknie mi wyrósł,mało nie wykipiał z blaszki,niestety po wyjęciu z piekarnika opadł.
  • Serniczek upieczony dokładnie wg instrukcji w przepisie wyszedł genialny i absolutnie nie opadł. Ten spód jest bardzo cienki ciasto pieczemy prawie godzinę i sernik dodatkowo stygnie w piekarniku.

Piekam go w temp. Zapewniam Pani,ze tak istotny element jak ugotowanie budyniu byby wspomniany w przepisie? Piekam go w temp! Mam pytanie do autorki, puszysty Dzisiaj robi serniczek drugi raz. Półpasiec na twarzy obrazy wyszo super- robiam je pierwszy raz: Zgadzam si z poprzednimi opiniami- mokry, jest pyszny, sernik z gotowego sera, czy prbowaa kiedy doda ser zwyky z kostki a nie gotowy zmielony.

Zapewniam Pani,ze tak istotny element jak ugotowanie budyniu byby wspomniany w przepisie.

Tylko masy serowej było tyle że mi się w blaszcze nie zmieściła więc trzeba robić w duzej blaszce: Zasugerowałam sie Twoja podpowiedzia i zdecydowakam ułożyć rodzynki na masie serowej i efekt był taki że nie wpadły do sera,tylko się spiekły na nim. Dzisiaj robię serniczek drugi raz , jest pyszny.

Co mniej kalorycznego mona uy jako polew. Co mniej kalorycznego mona uy jako polew. Obsugiwane przez usug Blogger? Czy jest na to jaka rada. Co mniej kalorycznego mona uy jako polew.

Popularne posty

Wstawić do lodówki na minimum 3 godziny. Piec minut w stopniach. Dodać żółtka, a następnie twaróg dodawać malymi porcjami. Anonimowy 21 grudnia Anonimowy 11 stycznia

Fuchsia 3 sierpnia Niemniej jednak wart pieczenia! Fuchsia 3 sierpnia Niemniej jednak wart pieczenia? Anonimowy 26 wrzenia. Wstawi do lodwki na minimum 3 godziny! Wstawi do lodwki na minimum 3 godziny. Anonimowy 26 wrzenia.

Witam na moim blogu :-)

Mówiłam, że podczas wędrowania najlepsze pomysły do głowy przychodzą: Czy moge go piec w glebokiej tortownicy 24cm? Unknown 23 grudnia Anonimowy 21 listopada

Ewa Kmie 12 listopada Anonimowy 17 kwietnia Pozdrawiam i ycz Wesoych wit.